Co je RTP v online kasinu?

Moderní kasina nejsou jen sérií náhod a hráčského štěstí, ale také striktními čísly. Všechny výherní automaty poskytují hráčům vysoké šance na výhru. Zaručují to předem vytvořené algoritmy, které ukazují, jak velké jsou šance uživatele trefit jackpot a získat výherní řadu. Každý návštěvník online kasina je schopen tyto ukazatele zjistit vyhodnocením pravděpodobnosti vlastního úspěchu. K tomu se hráči stačí podívat na recenzi automatu a popis online automatu na stránkách online kasina. Poté zbývá popřemýšlet o tom, jak stávající čísla sázejícímu vyhovují, a rozhodnout se o začátku hry (nebo hledat jiného hráče).

RTP index v hracích automatech

RTP index v online slotech ukazuje úroveň návratnosti zařízení. Zmíněný index odráží výši prostředků rozdělených mezi hráče jako zisk. Procento se nepočítá ze sázek, které sázkaři v kasinu uzavřeli, ale z celkového množství prostředků investovaných hráči ve všech kasinech do vybraného automatu.

To je možné díky kombinaci slotů do jedné sítě připojené na servery poskytovatele. Zde dochází k přerozdělení peněžních toků, což umožňuje hráčům vyhrát. Výsledkem je, že uživatelé dostanou šanci vydělat sbíráním výherní řady na válcích.

Standardní úroveň návratnosti ve slotech je 95–96 %. Uvedené údaje znamenají, že 95 % prostředků investovaných hráči je rozděleno jako výhry. Zbývajících 5 % tvoří zisk kasin a poskytovatelů. Je důležité zdůraznit, že 5 % z příjmů je rozděleno mezi všechny provozovny hazardních her, které získaly oprávnění k používání výherního automatu.

Nejlepší gaminátoři vynikají indexem RTP 98 %. Při výběru slotu pro hru je třeba zvážit především taková zařízení. Zároveň je důležité mít na paměti další ukazatele, které ovlivňují šance hráče na výhru a výdělek v online kasinu.

Záruka zabezpečení slotu

Garanci bezpečnosti slotů a dodržování deklarovaného RTP indexu poskytují poskytovatelé. Výrobci hracích automatů oceňují svou pověst tím, že řídí provoz algoritmů v emulátorech. Výsledkem je, že hráči dostávají spolehlivá zařízení, která mohou hazardní hráče potěšit vysokými a častými výhrami.

Bezpečnost emulátorů je navíc zaručena nezávislými společnostmi, které kontrolují kvalitu slotů. Takové organizace kontrolují správné fungování generátoru náhodných čísel odpovědného za vzhled obrázku na kotoučích. V prováděných kontrolách je vyloučeno podvádění a ovlivňování výsledku zvenčí.

Třetím garantem bezpečnosti slotů je kasino fungující na základě licence. Licence potvrzuje integritu provozovny hazardních her a zároveň chrání práva hráčů. Při hraní v takových hazardních zařízeních by se hráči neměli starat o cizí věci, soustředit se na své vlastní činy a dosáhnout požadovaného výsledku.